Author Topic: Последице 5. октобра  (Read 4243 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Slobodan

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 612
Последице 5. октобра
« on: October 07, 2013, 02:56:00 AM »


 >:(
Si vis pacem, para bellum.

Offline serbian army

  • Master JTFer
  • ******
  • Posts: 2326
Re: Последице 5. октобра
« Reply #1 on: October 07, 2013, 08:44:43 PM »
Srasno..Srbi poceli da slave noc vestica
Serbia will never surrender Kosovo to the breakaway province's ethnic Albanian majority or trade its territory for European Union or NATO membership,

Offline Slobodan

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 612
Re: Последице 5. октобра
« Reply #2 on: October 14, 2013, 03:23:17 AM »
Е баш кад то спомену, ево нешто најновије, бар у Србији: http://www.vaseljenska.com/drustvo/drzava-da-zabrani-zombi-setnju-u-beogradu/

Ово ни под жутима није било...
Si vis pacem, para bellum.

Offline serbian army

  • Master JTFer
  • ******
  • Posts: 2326
Re: Последице 5. октобра
« Reply #3 on: October 14, 2013, 05:31:38 PM »
Pre dva dana vidim grupu mladih koji su obuceni i nasminkani kao zombiji..i to u ulici svetog Djordja ovde u Usa, blagi uzas...izumiremo i moralno i fizicki kao narod ako sebi dozvolimo takve stvari da se slave..ja sam neki da razgovarao sa vrhovnim menadzerima i objasnio da pod nikakvim uslovima ne slavim noc vestica jel se to protivi mojim verskim nacelima..drugi nek slave a mene da ne ukljucuju
Serbia will never surrender Kosovo to the breakaway province's ethnic Albanian majority or trade its territory for European Union or NATO membership,

Offline ForLorN

  • Junior JTFer
  • **
  • Posts: 76
  • I F.A.SM
Re: Последице 5. октобра
« Reply #4 on: February 23, 2014, 10:43:20 AM »
Neka onda Srbi prestanu da slave Dan zaljubljenih, j***** ih  katoličko Valentinovo, sve koji to slave, bolesno.

http://jugmedia.info/2014/02/13/dan-vina-ili-dan-zaljubljenih/
“We cannot solve our problems with the same thinking we used when we created them.” ~Albert Einstein