Author Topic: Would serbia ever try to take back kosovo?  (Read 43943 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline serbian army

  • Master JTFer
  • ******
  • Posts: 2326
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #100 on: December 03, 2010, 07:42:29 AM »
you are against holy icons which is one of the main symbols in our church, you are in some sect, stop being anti-serb, since you came on this forum crnitrn you said nothing smart or posted on other sections, your only purpose here is to make discord among serb members and that is why i do not trust you or have any respect for your posting....please do us an honor and leave this forum...
Serbia will never surrender Kosovo to the breakaway province's ethnic Albanian majority or trade its territory for European Union or NATO membership,

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #101 on: December 03, 2010, 08:22:39 AM »
Je li? Ajde navedi jednog koji ljude upozorava na ove stvari.
Da ne govorim o pedofilima koji su jos uvek vladike, svestenicima koji se biju po kafanama i imaju po vise zena a niko ih ne rascinjava...
Nemam ja sta s tobom da se ubedjujem.

Naravno da ima pojedinaca koji su ubaceni sa strane. Ali ovo sta ti govoris protiv srpskih svestenika opcenito, to je generalizacija i provokacija. Ovo je teska hula.
Nemam rijeci.

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #102 on: December 03, 2010, 08:27:19 AM »
Je li? Ajde navedi jednog koji ljude upozorava na ove stvari.
Da ne govorim o pedofilima koji su jos uvek vladike, svestenicima koji se biju po kafanama i imaju po vise zena a niko ih ne rascinjava...
Nemam ja sta s tobom da se ubedjujem.

Naravno da ima pojedinaca koji su ubaceni sa strane. Ali ovo sta ti govoris protiv srpskih svestenika opcenito, to je generalizacija i provokacija. Ovo je teska hula.
Nemam rijeci.
Kamo srece da ti vise nemas rijeci. Ali uzalud nam ta nada, ti ne prestajes da lupetas.

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #103 on: December 03, 2010, 08:32:39 AM »
Kamo srece da ti vise nemas rijeci. Ali uzalud nam ta nada, ti ne prestajes da lupetas.

Ti pljujes po srpskoj Crkvi i napadas srpske svestenike. Kako te nije sramota.
Mislim, pa da li si ti uopste Srbin?

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #104 on: December 03, 2010, 08:37:58 AM »
Kamo srece da ti vise nemas rijeci. Ali uzalud nam ta nada, ti ne prestajes da lupetas.

Ti pljujes po srpskoj Crkvi i napadas srpske svestenike. Kako te nije sramota.
Mislim, pa da li si ti uopste Srbin?
Srbin koji zivi u Srbiji, za razliku od tebe. Ajde, ne obracaj mi se vise, kretencino.

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #105 on: December 03, 2010, 08:41:07 AM »
Srbin koji zivi u Srbiji, za razliku od tebe. Ajde, ne obracaj mi se vise, kretencino.

Kako moze Srbin da siri takve brutalne lazi protiv srpske Crkve i srpskih svestenika? Kako mozes reci da je vecina srpskih svestenika bludnik, lopov itd? Mislim to je antisrpska propaganda. Kako moze jedan Srbin tako nesto reci? Ja se stvarno pitam, da li si ti uopste Srbin?

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #106 on: December 03, 2010, 10:43:28 AM »
you are against holy icons which is one of the main symbols in our church, you are in some sect, stop being anti-serb, since you came on this forum crnitrn you said nothing smart or posted on other sections, your only purpose here is to make discord among serb members and that is why i do not trust you or have any respect for your posting....please do us an honor and leave this forum...
You wanna say live and let us die , i mean let us to live in lie!

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #107 on: December 03, 2010, 10:50:26 AM »
Znas kako ce van se gubice zatvore kad 2013 budete videli kao se Irinej u Nisu bratski ljubi sa Papom, a ju cu verovatno plakati od zalosti, a posle toga ce ti uvesti katolicki kalendar ! A vi se cepajte za ikone koje su SPOREDNE stvari u Pravoslavlju! Znate sta je fanatik, kad od sporedne stvati u teologiji pravi najvazniju stvar a to ste vi sa ikonama, a to su subotari sa subotom, a to su amisi sa onim zulfana  .....






Offline Kerber

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 699
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #113 on: February 03, 2011, 02:51:47 PM »
This is an invitational flyer in Czech Republic for demonstrations against the occupation of Serbian land:

http://img689.imageshack.us/img689/3134/pozvanka1722011en.jpg