Author Topic: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI  (Read 14893 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #25 on: December 26, 2010, 06:36:23 AM »
Crnitrnu, ti si posao Novakovicevim stopama. Pazi da ne zavrsis gde i on. Inace, sinoc je banovan.

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #26 on: December 26, 2010, 07:02:38 AM »
Crnitrnu, ti si posao Novakovicevim stopama. Pazi da ne zavrsis gde i on. Inace, sinoc je banovan.
Ja samo pricam istinu prijatelju ti znas da sam se ja raspravljo i sa Novkovicem tako da ja ne drzim niciju stranu samo istine se drzim, ako je istina razlog za banovanje neka tako  i bude!

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #27 on: December 26, 2010, 07:37:39 AM »
Ma kakvu istinu pricas?
Quote
P.S. Dont be surprised if some uninformed Serb dont like Jews, guilty for that is on side of Rockefellers, Rothschilds,Soros.... and  other similar families with Israeli roots!
Jel shvatas ti sta govoris? Po tebi su Soros i ekipa krivi sto neki Srbi mrze sve Jevreje. To se ne moze nikako opravdati. Ako je Soros kriv za nesto, a jeste, mrzi njega, a ne Jevreje. On prezire svoj narod i Izrael, i radi na njihovu stetu koliko i na nasu. Rokfeleri i nisu Jevreji, samo padas na antisemitsku propagandu.
Kad je nedavno Holbruk umro, Jevreji na ovom forumu su se obradovali iako je bio iz njihovog naroda, jer znaju da je bio los covek i sta je ucinio. Dok ti branis ovog ludog popa Gavrilovica, iako sam ti dao dokaze iz knjige koju je on napisao da je okoreli mrzitelj Jevreja, a ne masona.
Kao sto niko nema pravo da mrzi srpski narod zbog pojedinaca kao sto su Ceda, Natasa Kandic, ubice, silovatelji i lopovi, tako se ne moze kriviti ceo jevrejski narod za akcije pojedinaca koje i oni sami osudjuju. Na primer, Soros je na ovom forumu omrznut.
Antisemitizam se ne moze nikako opravdati, i trebao bi da razmislis sta pises ovde pre nego sto obrukas i sebe i nas.

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #28 on: December 26, 2010, 08:00:11 AM »
Kako si tako povrsan i ne citas sta pise ne mrzim ja jevreje beno, ja volim jevreje! Ali ne informisani ljudi u srbiji i dezinformisani, a nije ih malo, misle da su za sve krivi jevreji (sto naravno nije tacno) i kao glavne primere navode ove pomenute ! Oni su izmanipulisani zato sto nisu upuceni u pozadinu stvari,o tome ja pricam!

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #29 on: December 26, 2010, 08:05:34 AM »
Rekao si da je krivica na Sorosu, Rokfeleru i ostalima sto neki Srbi mrze Jevreje. Citam ja sta pise vrlo pazljivo. Ne moze biti krivica na njima, vec samo na tim Srbima koji ne koriste mozak.
Nisi odgovorio zasto branis Gavrilovica.

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #30 on: December 26, 2010, 08:18:14 AM »
Pa pise ti gore sve. Naravno i da su i sorosi odgovorni jer se predstavljaju kao jevreji a to duhovno nisu a rade u mnogim slucajevima protiv srba i sta jedan neskolovan i ne upucen srbin da pomisli. A ti mislis da za neke stvari nisi obmanut ? sta onda ja da ti kazem da nisi koristio mozak!

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #31 on: December 26, 2010, 08:57:24 AM »
Onaj koji ne ume i nece da misli, neka i ne donosi zakljucke. Taj Soros je jos kao dete pomagao Nemcima u istrebljenju svog naroda, bio njihov kurir i potrcko i danas govori kako mu je to bilo najsrecnije doba zivota. Njega Judaizam ne zanima, taj u sinagogu ne ulazi. Radi na unistenju Izraela.
I Ceda Jovanovic se predstavlja kao Srbin. Da li neko treba da pomisli da su svi Srbi ljige kao on? Predsednik Srbije Tadic je pre nekoliko meseci u Turskoj osudio Izrael zbog napada na turski konvoj brodova prema Gazi. Samim tim Jevreji imaju pravo da pomisle da je Srbija njihov neprijatelj, jel tako?
Za kraj da ti ispricam jednu anegdotu. Antisemiti svuda u svetu, pa i u Srbiji, zbog toga sto je Trocki, inace asimilovani ateista, bio Jevrejin po rodjenju i prezivao se Bronstajn, govore da su Jevreji krivi za komunizam. Glavni moskovski rabin je na to rekao: "Trocki izvode revolucije, Bronstajni ih placaju glavom." Drugim recima, antisemiti krive religiozne, postene Jevreje za postupke onih koji ne zele da budu Jevreji.


Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #33 on: December 26, 2010, 09:30:04 AM »
Pa ajde ti zabrani bilu klintonu da se predstavlja kao jevvrejin i  slicnima ajde ti zabrani nekome da donosi zakljucke ako mu je klinton ubio dete !
Sad ti je i Klinton Jevrej? Nisi ti nista drugaciji od Novakovica.

Offline IsraeliGovtAreKapos

  • Ultimate JTFer
  • *******
  • Posts: 4384
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #34 on: December 26, 2010, 09:57:51 AM »
P.S. Dont be surprised if some uninformed Serb dont like Jews, guilty for that is on side of Rockefellers, Rothschilds,Soros.... and  other similar families with Israeli roots!

You're a Nazi Jew-hating worm. First you defend Nazi Islam, then you defend Nazi Jew-murdering missionaries and now you defend Nazis who say Jews control the world.

Ванучая Нацистская свинья.

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #35 on: December 26, 2010, 10:29:30 AM »
P.S. Dont be surprised if some uninformed Serb dont like Jews, guilty for that is on side of Rockefellers, Rothschilds,Soros.... and  other similar families with Israeli roots!

You're a Nazi Jew-hating worm. First you defend Nazi Islam, then you defend Nazi Jew-murdering missionaries and now you defend Nazis who say Jews control the world.

Ванучая Нацистская свинья.
Thats tell me man with skull as avatar,like ss! lol
I was telling about that some in Serbia are not very vell informed who is who !
Just like you, who thinks that all peoples are white or black they cant see gray!
I was not defend a Nazis just stupid Serb can do that, but your perception is equal to zero!
And I never said that Jews control world , i said that someones with israeli blood(but without real connection to jews) done some bad things to serbs and thats why some uninformed serbs have negative stand about jews! They cant differentiate this things, because they are not directed in this stuff, or other reasons! That its what i am saying!
You and some people here are so childish, if somebody says something different or essence of some problem he is a Nazi! And than like a parrot you repeat Nazi, Nazi, Nazi this, Nazi That !
I hate Nazis more than you do!!  >:(

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #36 on: December 26, 2010, 02:09:40 PM »
Ванучая Нацистская свинья.
P.S.
Я понимаю по русский язык! ты эта свинья!

I was learning Russian language 8 years in Elementary School and high school! So, you are not so  smart ass!


Offline Eden Ben Yitzchak

  • Full JTFer
  • ***
  • Posts: 216
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #38 on: February 03, 2011, 12:19:32 PM »
Wow, your language sounds just like Russian


Offline Eden Ben Yitzchak

  • Full JTFer
  • ***
  • Posts: 216
Re: STANJE U RUSIJI I RUSKOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI
« Reply #40 on: February 07, 2011, 07:22:24 AM »
Yes, it is much easier than Ruski jezik