Author Topic: Would serbia ever try to take back kosovo?  (Read 44143 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #75 on: December 02, 2010, 04:31:26 AM »
Serbian army, crnitrn is a follower of Adventist Miroljub Petrovic, who is spreading non-Orthodox theology in Serbia.
At Frist Miroljub is not adventist and second i am not follower of anybody accept a G-d! And third party ,novavovic said that i am a good man until I has spoke that he want to hear and now i am a sectarian boy. Novakovic your stubbornness puts veil over your eyes, watch were you step , you may fall in the abyss of darkness!
Svi su ljudi takvi dok im govoris ono sto ih usi svrbe oni te tapsu po ramenu, cim im bocnes u tastinu  oce glavu da ti odrube!
Serbian proverb : Difficulty to those ones defended by Russia and feed by China !

THANKS TO ALL RUSSIAN PEOPLE FOR ALL WHAT THEY DONE SPECIAL FOR RUSSIAN WAR VOLUNTEERS! bUT THEY GOV. ARE A SCUMS, YELTSIN,PUTIN, MEDVEDEV  SAME drek  DIFFERENT DAY!

What is Boris Tadic to serbia , Putin is the same for Russia! You people can sit at home in serbia(or in Germany) and wait the day when Russia will came and liberate Serbia or you can try to do something against the treacherous government!

P.s. Russia had knowledge that djindjic will be killed! bye!

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
« Last Edit: December 02, 2010, 05:32:10 AM by Novakovic »

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #77 on: December 02, 2010, 09:03:39 AM »
At Frist Miroljub is not adventist

I think he is..

http://www.svetosavlje.org/listarhiva/Home.aspx/Topic?topicId=117
Do you know why Novakovic think that certain Mr.Miroljub (Petrovic) is adventist, because  some semi- literate priest said that to him. The main reason of that because Miroljub said that (true) Saturday (Sabbath) is the 7. day in the week and the day of rest and holiday, and that is pork unclean animals for eating! But Miroljub also said that this is a peripheral issues of theology !
On the basis of this all Jews are Adventists !
But than comes reason about state of dead people.
On this issue there is no consensus between othodox  priests! But true is that soul is mortal and not eternal, but God can create that soul again! Just like you can to install program on the computer again after erasure!
This is a very important because this a telling to us that soul of the saints are not alive so  we cant pray to them and  the to their Icons.
YOU CAN BELIEVE IN ANYTHING THAT YOU WANT BUT THIS IS WRITTEN IN THE BIBLE!
Therefore I suggest to you Novakovic and other people here to read Bible!

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #78 on: December 02, 2010, 09:18:52 AM »
Lol.. Just continue to spread Adventist propaganda.
According to the Orthodox Church the Adventists are a sect. You cannot be an Adventist and an Orthodox Christian at the same time!

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #79 on: December 02, 2010, 09:24:36 AM »
This is a very important because this a telling to us that soul of the saints are not alive so  we cant pray to them and  the to their Icons.

Lol.. Typical Adventist propaganda! O my G-d!  ;D
And you dare call your self an Orthodox Christian. LoL!

I am glad that Serbian priests are warning us for these sects...
Father Joilo on the Adventist sects [so called Subotari]:

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #80 on: December 02, 2010, 09:54:54 AM »
This is a very important because this a telling to us that soul of the saints are not alive so  we cant pray to them and  the to their Icons.

Lol.. Typical Adventist propaganda! O my G-d!  ;D
And you dare call your self an Orthodox Christian. LoL!

I am glad that Serbian priests are warning us for these sects...
Father Joilo on the Adventist sects [so called Subotari]:

I did not expect that I will said this but I  must  agree with some people here who said that you are stupid!
Typically for theological non educated person when hear that someone say for Saturday is the holiday they immediately says for you Adventist,Adventist,Adventist,Adventist..[so called Subotari].
But for those things  Adventist are guilty they think that this is a central issue in theology, than other things are less important, and like a   parrot they repeat Saturday,Saturday,Saturday,Saturday...
I am a true  Orthodox Christian without paganism and you can say a thousand times Lol but that is just a laughter of the intoxicated man!
I must to tell you something, Orthodox Christianity is not based on Holy Fathers or on the priests stories and explanation than Bible!

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #81 on: December 02, 2010, 12:24:19 PM »
@crnitrn

Your theology is in contrast with Orthodoxy. You present Christianity according to the Adventist perspective. So if you talk like an Adventist, then you should not be surprised that people will call you one of them. It is extremely obviously that you have much in common with the sectarian doctrine of the Adventists, Subotari.
This explains your hostile attitude towards the Serbian Orthodox Church and Orthodox Russia.

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #82 on: December 02, 2010, 01:44:24 PM »
@crnitrn

Your theology is in contrast with Orthodoxy. You present Christianity according to the Adventist perspective. So if you talk like an Adventist, then you should not be surprised that people will call you one of them. It is extremely obviously that you have much in common with the sectarian doctrine of the Adventists, Subotari.
This explains your hostile attitude towards the Serbian Orthodox Church and Orthodox Russia.

Holidays, Icons,food .... and stuff are not central issue of theology, That what are you doing is matter your moral acts!
Irinej could call self a Orthodox million times, when he is a big sinner, orthodoxy is a spiritual not materially thing! Gods loves more some Chinese who lives morally by His law than irinej ecumenists and hypocrite!
Did you checked out anything of this what I said or of that you claim! Did you?? Do Research and than  we can talk!
 
Ma koj se djavo ja sa tobom raspravljam !

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #83 on: December 02, 2010, 03:14:14 PM »
Mi ovde treba da se svadjamo oko perifernih stvari adok nas zapad utire u korenu ! Daj te da radimo na tome kako npr, smeniti tadica , kako spreciti izvesno odcepljene vojvodine i raske!!

Offline Kerber

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 699
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #84 on: December 02, 2010, 05:05:02 PM »
Ne znam da li je M.Petrovic danas andventista, ali znam pouzdano da je bio clan adventisticke crkve. On je iz Odzaka ,tamo su svi adventisti. Znam da mu se brat bavio necim oko mesa(prodavao meso ili je imao mesnicu,pa su ga zvali Karneks),a Miroljub je nesto petljao oko prodaje CD-ova.

Inace, Miroljubova teologija jeste u potpunosti adventisticka po svim teoloskim pitanjima.Tacnije, to je teologija koja dolazi od verske zajednice zvane Adventisti sedmog dana ili sabatnog dana. Za mene je logicno da on objasnjava Sveto pismo kroz adventisticku teologiju ,jer je u toj verskoj zajednici stekao teolosko znanje. Uostalom, naucnik kojeg cesto pominje(a kojeg i ja veoma cenim kao naucnika) je Robert Dzentri.Dzentri je adventista i ima ista teoloska ucenja kao i Miroljub. Nije nikakav problem odati priznanje njihovoj vesrkoj zajednici na naucnim doprinosima u dokazivanju istinitosti Svetog pisma. Ja nemam nista protiv toga i ne mislim nista lose,naprotiv. Korisno je to u danasnjem vremenu kad je manipulacijom naukom zestoko napadnut Bog i ljudi koji su Bogu naklonjeni. Ali treba reci cije teolosko ucenje se koristi(bez obzira da li je neko clan verske zajednice ili ne). Svako ko poznaje teoloska ucenja razlicitih denominacija moze to lako da zakljuci.

Sto se tice mog pogleda na Petrovica mislim da je patriota, da imamo zajednicke poglede na Vatikan i EU, postujem njegova uverenja o nekim teoloskim ucenjima po kojima se razlikujemo,a ono sto mogu da mu zamerim je sto ne pokazuje na delu oo sto prica,tj. poziva sve ljude da zive na selu(sto nije lose), ali onda se mora dati primer onoga na sta se covek poziva. On zivi u Beogradu i to je malko dvolicno.

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #85 on: December 03, 2010, 03:36:52 AM »
Kerber,

Mora se skrenuti pažnja na neke važne stvari. Ipak pravoslavna Crkva uči da je jeres jedan od najvećih grehova koji vodi u pakao. Nema većeg grijeha od grijeha koji cijepa Božiju Crkvu.

Subotari jesu jeretici. Njihovo tumačenje naravno da nije u skladu sa pravoslavljem. Moram da vam učenje tih subotara budem čudno. Oni govore protiv naše vjere i smatraju da je naša vjera iskvarena. Jeretik je jeretik i nema veze kojoj jeretičkoj struji pripada. Šta mene briga ako protestanti i subotari napadaju papu? Pa oni su produkt pape. Prvo se papa odvojio od pravoslavne Crkve, pa su se onda ti ostali odvojili od pape. Umijesto da se vrate majci Crkvi, o ni s u p ali u još veću jeres. Ko može da priznaje njihovo učenje? To je kao da priznaješ katoličko. Nema tu razlike i jedni i drugi su se odvojili od Hristove Crkve i p ali su u jeres. Pa brate ako je jeres stupiti u savez sa katoličkim jereticima, onda je isto jeres stupiti u savez sa subotarima itd. Kako možeš pravoslavac reći da on ispovjeda vjeru zajedno sa pripadnikom subotara, adventista?
Pa zar ne vidiš da teologija tog Miroljuba demantuje pravoslavlje i tumači sveto pismo na jeretički način? Ko može da prihvata te priča protiv ikona itd?
Meni smeta to. Meni smeta kada pripadnici drugih vjerskih zajednica šire lažnu teologiju muđu pravoslavnim Srbima. Problem jeste da je Crkva pod udarom Vatikana. Ali subotari nisu riješenje za taj problem. Možemo saradjivati ali ne u okviru Crkve.

Ne slažem se neko predstavlja kao pravoslavac a govori drugačije i služise sa nepravoslavnom teologijom. To je jeres. To treba kažnjavati jer ti ljudi šire smrt. Pa recimi da li postoji veći grijeh od jeresi? To je smrtni grijeh i strašan grijeh koji cijepa našu zajednicu. Jadan ti je onaj koji u tom procesu učestvuje i koji sa takvim sklapa kompromise.
« Last Edit: December 03, 2010, 08:47:00 AM by Novakovic »

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #86 on: December 03, 2010, 03:39:36 AM »
Ma koj se djavo ja sa tobom raspravljam !

Ti si daleko otišao djete.

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #87 on: December 03, 2010, 04:12:57 AM »
Imas pravo Novakovicu, Dalmacijo, SRP. Petrovic siri mnogo od adventistickog ucenja (ne sve) medju Srbima.
Kao sto ti siris ovde ideologiju potpuno nespojivu s ovim forumom. Pravo si prase u Teheranu.

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #88 on: December 03, 2010, 04:29:26 AM »
Ja ne sirim nista protiv ovog foruma.
Ajde ja se ne slazem 100% sa politikom ovog pokreta, ali ipak ja nemam nista protiv ovih ljudi. Ja ne zelim nista lose ovim ljudima. Ali zasto me tako tretiras? Ajde zar se nismo dogovorili da vise necemo tako?

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #89 on: December 03, 2010, 04:31:52 AM »
Kao prvo ako ocete o petrovic on je crnogorac iz plemena Kucaj , otac mu je bio komunjara i ateista ali rodjenjem pravoslavac. A zbog posla se preselio u srbiju.On je do 24 godine takodje bio atheista i onda je poceo da se interesuje za Boga i krsten je u SPC. Sto se tice adventista najbolje sam da ga pitas kakvo ruzno misljenje ima  o njima zato sto preteruju u sporednim teoloskim stvarima kao sto radi Novakovic a da pritom nisu ni upoznati do kraja sa religijom! Takodje ljude iz odzaka gde je ziveo jedan period zivota kritikuje zestoko a narocito sto su ispred opstine stavili okultni simbol Falus ili ti srpski receno Muski polni organ, aonda se cudekad se tamo desavaju razne bolestije i krugovi u psenici!
On zivi na relaciji beograd - izrael i ima pripremljen teren u prirodi! On kaze da dok moze da se radi u grqadu da se radi ali dolaze vremena kada ce to da bude sve teze i zato on kaze ljudima da spreme za to da imaju imanja na selu a ko mioze jos bolje da predje odmah a da u grad ide samo nekim poslom! To znaci da nije licemer nego da ti nisi razumeo sta je on rekao!
Ako je on Adventista onda mi odgovori zasto on postuje praznike Pashku , Beskvasne Hlebove,Praznik Prvina, Shavot (Prolecne jevrejske- biblijske praznike) i jesenje ,Praznik truba,Dan ociscenja i praznik senica?? To su jedini 7 bibliskih praznika koje je bog naredio da se slavi!
Zato nemoj da pricate stvari koje niste upoznati on je kreacionista znaci da ne veruje u evoluciju,da je zemlja stara 6000000000000 godina nego oko 6000 znaci on bibliju tumaci onako kao bi trebalo BUKVALNO a uz to je zajedno sa drugim ljudima pre, posle i sada sa njima te cinjenice naucno dokazo!
A ako je bog rekao da je zemlju stvorio za sest dana on je to i uradio. A ko bog kaze da je sedmi dan odmora sabat odakle je izvedeno  subota onda to i jeste. ali sabat nije isto sto i subota jer po bibliji dan pocinje sa smrkavanjem to jest sa zalaskom sunca, od petak uvece i do subote uvece traje sabat (i bi vece i bi jutro dan sedmi a nije Bog rekao i bi jutro i bi vece dan sedmi) a subota traje od ponoci u petak do subote u ponoc!
Vidis u Bibliji sve lepo pise samo treba da se cita  nase bake i deke  uvek su post pocinjale i zavsavale sa smrkavanjem a ovo isto su mi rekli Pravoslavni svestenici (ako sad to irinej nije promenio) pa sta mislis sto je to tako razmisli malo , da li je pre par hiljada godina(do skoro ustvari) postojao sat i struja ,nisu se ljudi orjentisali po  satu nego po prirodnim desavanjima!
Tako da se iz Biblije ne moze izvlaciti jedno sto moze a drugo sto nam se ne svidja odbacamo !
Ti nazivas Miroljuba jeretikom!? po toj logici onda su skoro svi   episkopi osim Vladike Artenija sesdest puta veci jeretici jer opste sa Svejeresi Rimokatolickom crkvom gde je papa priznao evoluciju!
Opet kazem ovo su periferne stvari ! A tosto nekom smeta oko ikona sta da mu ja radim rekoa sam da nemam nista protiv ikona ali moliti se njima i svetcima to je idolopoklonisanje a to ce ti svestenik pravoslavni malo bolje teoloski upucen reci! Pa ja ih ima u kuci i to na vidljivom i pocasnom mestu ali im se ne molim jer mrtvim premetu se ne molim. Ja razumem da nekoi ljudi ne znaju za ovo sto sam rekao pa samim tim ne mogu da budu krivi ali oni koji su upuceni  it o rade to ne ,mogu da svatim!
To sto nekom nesto smeta ne znaci da to nije istina ! tebi verovatno smeta sto se kaze da je svinjetina ne zdrava i ne treba da se jede a to je i Bog rekao u bibliji ali to je istina!
Evo ja sam na bozicnom postu i to na strogom postu, samo presna ishrana - ziva termicki ne obradjena biljna hrana!
Sad mi iskreno odgovori posto si ti tolika pravoslavcina da li ti bilo kako postis ovaj bozicni post, da li postis sredu i petak, da li znas zasto se poste sreda i petak, da li postis uopste npr??
Da li postujes tkz. petku pred neki praznok!?


Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #91 on: December 03, 2010, 04:53:18 AM »
Ja ne sirim nista protiv ovog foruma.
Ajde ja se ne slazem 100% sa politikom ovog pokreta, ali ipak ja nemam nista protiv ovih ljudi. Ja ne zelim nista lose ovim ljudima. Ali zasto me tako tretiras? Ajde zar se nismo dogovorili da vise necemo tako?
Gde smo se mi to dogovorili?
Da, ti ne zelis nista lose ovim ljudima, ali ti gledas sta je je lose iz svoje perspektive. Kad lupetas da Jevreji treba da prime hriscanstvo, ja verujem da ti mislis da je to dobro, ali za njih nije, a ti to ne mozes sebi da utuvis u glavu. Za njih su oni koji im govore da prime hriscanstvo gori od nacista, jer im ubijaju dusu, dok su nacisti ubijali samo telo.
Lupetas ovde o velikoj i mocnoj Rusiji, a za njih Rusi nisu mnogo drugaciji od Nemaca. Ti da znas nesto od istorije, razumeo bi ih.
Dok g od budes tako nastupao na ovom forumu, ni ja se necu prema tebi promeniti.

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #92 on: December 03, 2010, 05:01:58 AM »
Kad lupetas da Jevreji treba da prime hriscanstvo, ja verujem da ti mislis da je to dobro, ali za njih nije, a ti to ne mozes sebi da utuvis u glavu.

Mi pravoslavci nemamo obicaj da se bavimo sa misionarenjem. Nikad meni nije palo napamet da pokusavam preobratiti Jevrejina u pravoslavlje. Ja postujem te ljude. Inace mi Srbi nismo skloni tim stvarima. Ipak mi smo zrtve prekrstavanja i tako dalje. Ja nisam rekao da Jerverji moraju postati pravoslavci. Kad sam ja to rekao? Ja to nisam rekao. Ali ti meni druge ljude pripisujes. To ne ide tako,

Lupetas ovde o velikoj i mocnoj Rusiji, a za njih Rusi nisu mnogo drugaciji od Nemaca.

Mi Srbi smo vezani za Rusiju. To se ne moze promjeniti.

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #93 on: December 03, 2010, 05:29:32 AM »
Kad lupetas da Jevreji treba da prime hriscanstvo, ja verujem da ti mislis da je to dobro, ali za njih nije, a ti to ne mozes sebi da utuvis u glavu.

Mi pravoslavci nemamo obicaj da se bavimo sa misionarenjem. Nikad meni nije palo napamet da pokusavam preobratiti Jevrejina u pravoslavlje. Ja postujem te ljude. Inace mi Srbi nismo skloni tim stvarima. Ipak mi smo zrtve prekrstavanja i tako dalje. Ja nisam rekao da Jerverji moraju postati pravoslavci. Kad sam ja to rekao? Ja to nisam rekao. Ali ti meni druge ljude pripisujes. To ne ide tako,

Lupetas ovde o velikoj i mocnoj Rusiji, a za njih Rusi nisu mnogo drugaciji od Nemaca.

Mi Srbi smo vezani za Rusiju. To se ne moze promjeniti.
Jesi, jesi, rekao si. Ti si Dalmacija i ti si SRP koji je rekao da bi prihvatio Izrael kad bi oni prihvatili Isusa.
Budi ti vezan za Rusiju kao sijamski blizanac, sto se mene tice. Samo nemoj Jevrejima ovde pricati kako je Rusija divna i krasna, kad su ih tamo ubijali 400 godina. Idi na neki radikalski forum gde imas istomisljenike.

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #94 on: December 03, 2010, 06:00:20 AM »
Petrovic siri mnogo od adventistickog ucenja (ne sve) medju Srbima.

Znaci slazes se da je to nesto lose?

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #95 on: December 03, 2010, 06:35:52 AM »
Petrovic siri mnogo od adventistickog ucenja (ne sve) medju Srbima.

Znaci slazes se da je to nesto lose?
Ja sam pre rekao da izbegavam raspravu o religiji na ovom forumu. Sa adventistima i ostalim protestantima se ne slazem teoloski, i to je sve sto cu reci.
Petrovic radi neke dobre stvari, npr. uci ljude o znacaju zdrave ishrane, govori im da se klone poroka i upucuje ih da budu van savremenog robovskog sistema. Pravoslavne svestenike to ne zanima, oni se brinu o "onom zivotu", kao da su budisti. Briga njih da li su im ljudi koji dolaze u crkvu narkomani, kurvari, pijanice, vazno da placaju sve verske obrede.
Dakle, s Miroljubom se ne slazem u teoloskom i ponekad ideoloskom smislu, ali na delima se mnogo bolje pokazao nego "cisti pravoslavci".
Uzgred, on je bio clan Adventisticke Crkve pre, ali nije sad. Cak mislim da je u nekom sukobu s njima. Ipak, jos uvek zastupa mnoge njihove ideje.

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #96 on: December 03, 2010, 06:50:16 AM »
Miroljub je u zestokom sukobu sa Adventistima zato sto im je na nos natrljao kakvi su i lepo sam vam objasnio a
isto je i pravoslavnima rekao za njiove mane ali je jasno rekao  da je SPC najzdravija crkva od svih!! A ti Novakovicu nisi mi odgovorio na pitanja!!

Offline crnitrn

  • Pro JTFer
  • *****
  • Posts: 788
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #97 on: December 03, 2010, 06:53:39 AM »
Evo sta Miroljub kaze za jednog novotarca iz SPC

"Kako se zove onaj koji sprovodi najstrašniji genocid? Zove se ustaša.

Ko stvara ustaše i šta je njihova ideologija? Ustaše stvara rimske crkve, a njihova ideologija je da se zatre svaki onaj ko se suprostavlja rimskoj crkvi.

Kako se zovu oni koji sebe nazivaju Srbima, a hoće da prihvate ideologiju rimske crkve kroz formu ekumenizma? Zovu se "srpske ustaše".

Aleksandar Đakovac je jedan od glavnih promotera ekumenizma među mlađim "teolozima" u SPC, osoba koja veruje u Darvinovu evoluciju i koja je omiljena u svim okupatorskim medijima jer nudi sladunjava objašnjenja "zašto je opravdano i dobro biti ustaša (papski sledbenik ili ekumenista)". U pitanju je liberalni "teolog" koji je u stanju da svaki oblik greha i nemorala prikaže naivnim i zaglupljenim ljudima kao nešto "napredno" i "hrišćansko"."

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #98 on: December 03, 2010, 07:20:18 AM »
Pravoslavne svestenike to ne zanima, oni se brinu o "onom zivotu", kao da su budisti. Briga njih da li su im ljudi koji dolaze u crkvu narkomani, kurvari, pijanice, vazno da placaju sve verske obrede.

Ovo je TESKA generalizacija.

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: Would serbia ever try to take back kosovo?
« Reply #99 on: December 03, 2010, 07:32:37 AM »
Pravoslavne svestenike to ne zanima, oni se brinu o "onom zivotu", kao da su budisti. Briga njih da li su im ljudi koji dolaze u crkvu narkomani, kurvari, pijanice, vazno da placaju sve verske obrede.

Ovo je TESKA generalizacija.
Je li? Ajde navedi jednog koji ljude upozorava na ove stvari.
Da ne govorim o pedofilima koji su jos uvek vladike, svestenicima koji se biju po kafanama i imaju po vise zena a niko ih ne rascinjava...
Nemam ja sta s tobom da se ubedjujem.