Author Topic: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica  (Read 14021 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Serbian Canadian

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 438
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #50 on: April 07, 2010, 04:05:49 PM »
freedom_for_Serbia

I don't understand your problem. Your comments are bordering on Anti-semitism. JTF is a right-wing Kahanist organization. They know that Croats, Albanians and Bosnian Muslims are vicious beasts and murderers and they know that supporting us is the right thing to do. What do you want from them? No one here expects them to change the situation for our country. It is up to us, but if you don't care about Israel and think this site is a farce then you should leave.

Offline freedom_for_Serbia

  • New JTFer
  • *
  • Posts: 23
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #51 on: April 08, 2010, 10:14:39 AM »
Ovo je moj poslednji post na ovom forumu i nastavicu samo da ga citam . Ako vam je stalo samo do necijeg saosecanja , a ne konkretnih akcija koje bi skrenule paznju na nase ogromne probleme onda to mozete naci i na nacistickim forumima , a verovatno i na nekim muslimanskim stranicama .
Ziveo srpski narod - vecita zrtva !

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #52 on: April 08, 2010, 01:10:08 PM »
Брате немој да одлазиш!
Остани снама ту.. Немој ићи...


Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #53 on: April 08, 2010, 04:34:12 PM »
Брате немој да одлазиш!
Остани снама ту.. Немој ићи...


Sta je tebi? Bas nam trebaju antisemite na forumu. Dok ne promeni misljenje i ne izvini se za ono sto je rekao, neka se ne vraca.
Aj posteno reci, jesi li ti SRP?

Offline serbian army

  • Master JTFer
  • ******
  • Posts: 2326
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #54 on: April 08, 2010, 04:42:49 PM »
Ovo je moj poslednji post na ovom forumu i nastavicu samo da ga citam . Ako vam je stalo samo do necijeg saosecanja , a ne konkretnih akcija koje bi skrenule paznju na nase ogromne probleme onda to mozete naci i na nacistickim forumima , a verovatno i na nekim muslimanskim stranicama .
Ziveo srpski narod - vecita zrtva !
Ne znam sta je tebi i sto si nervozan.
Serbia will never surrender Kosovo to the breakaway province's ethnic Albanian majority or trade its territory for European Union or NATO membership,

Offline Serbian Canadian

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 438
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #55 on: April 08, 2010, 06:12:33 PM »
Ovo je moj poslednji post na ovom forumu i nastavicu samo da ga citam . Ako vam je stalo samo do necijeg saosecanja , a ne konkretnih akcija koje bi skrenule paznju na nase ogromne probleme onda to mozete naci i na nacistickim forumima , a verovatno i na nekim muslimanskim stranicama .
Ziveo srpski narod - vecita zrtva !

Samo sto mi Srbi nismo Nacisti. Samo budale se uclane u StørmFrønt i ostale Nacisticke forume. Sta ti hoces da mi radimo? Sta je za tebe "Konkretna akcija"?

Anyways, we're getting off-topic here. Time to move on. In the future, everyone please try to write in English so that non-Serb members can also read and understand.

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #56 on: April 09, 2010, 02:05:06 AM »
Sta je tebi? Bas nam trebaju antisemite na forumu. Dok ne promeni misljenje i ne izvini se za ono sto je rekao, neka se ne vraca.
Aj posteno reci, jesi li ti SRP?

Ја мислим да он није антисемита..
Иначе не може свак да има исто мишљење.
И то сам поштено рекао.. СРП? ?

Anyway.. This man Freedom for Serbia is just confused... I hope that he will chnage his attitude and that he will not get banned. It is better that he stays with us at this forum, than that he goes to StørmFrønt or something like that...
« Last Edit: April 09, 2010, 02:10:14 AM by Novakovic »

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #57 on: April 09, 2010, 09:10:03 AM »
Sta je tebi? Bas nam trebaju antisemite na forumu. Dok ne promeni misljenje i ne izvini se za ono sto je rekao, neka se ne vraca.
Aj posteno reci, jesi li ti SRP?

Ја мислим да он није антисемита..
Иначе не може свак да има исто мишљење.
И то сам поштено рекао.. СРП? ?

Anyway.. This man Freedom for Serbia is just confused... I hope that he will chnage his attitude and that he will not get banned. It is better that he stays with us at this forum, than that he goes to StørmFrønt or something like that...

Zar onaj koji veruje da Jevreji vladaju svetom nije antisemita? Ko je onda antisemita po tvom misljenju?
Da, SRP, nas bivsi banovani clan. Tvoji postovi veoma lice na njegove.

Serbian Canadian, I'd rather non Serbian members don't read this particular discussion. It's embarrassing.

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #58 on: April 09, 2010, 11:16:40 AM »
Zar onaj koji veruje da Jevreji vladaju svetom nije antisemita? Ko je onda antisemita po tvom misljenju?
Da, SRP, nas bivsi banovani clan. Tvoji postovi veoma lice na njegove.
[/quote]

Нисам видио да је он то рекао.. Ја не знам које СРП и не разумијем шта желиш да кажеш?

Offline Novakovic

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 389
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #59 on: April 09, 2010, 11:22:31 AM »
Serbian Canadian, I'd rather non Serbian members don't read this particular discussion. It's embarrassing.

I agree with VooYo  :)

Offline voo-yo

  • Senior JTFer
  • ****
  • Posts: 425
Re: Serbia apologizes for alleged massacre of Muslims in Srebrenica
« Reply #60 on: April 09, 2010, 11:34:15 AM »
Quote
Нисам видио да је он то рекао..
@Serbian Army
Citiras ceo moj post gde spominjem odnos zvanicnog Izraela i jako mocne jevrejske dijaspore prema nama decenijama unazad , a pricas samo o izborima kod nas ? Daj leba ti , prozbori koju o tome , bas me zanima sta mislis , kako ti tako i ostali srbi ovde ? 83. sam godiste , izlazio sam cini mi se dva puta na izbore predsednicke i oba puta glasao za radikale , kad se rusio rezim 5-og oktobra imao sam 17 godina pa ti gledaj mene kao nekog zutog pokajnika . Pricas kako zagovaram neku revoluciju i anarhiju i onda je nazoves zutom ? Ja zut pa hocu da rusim zute ? Ima li koga halo ?
@Voo-yo
A sta ti tacno trazis ovde ? Predstavljas srbe i u njihovo ime pricas na ovom forumu zajedno sa ostalima , naravno u najboljoj nameri , stvarate laznu sliku na ovom forumu o jevrejoljublju u Srbiji a potpuno je drugacija situacija otkad se pojavio internet kao izvor informacija zbog kog su ljudi kod nas sve svesniji i sve veci broj srba vidi ko vedri i oblaci ovom planetom , a i zabada nama noz u ledja u isto vreme .
Je l' mi srbi trebamo da poverujemo da saka hipika koja vodi ovaj forum moze da promeni nesto , pa i na nacistickim forumima ces naci veliki broj nacista koji vole srbe , na ustaskim ljude koji ne mrze srbe . Jel treba da poverujemo da ne mogu da nam na bilo koji nacin pomognu zbog kako ih oni zovu self hejting dzus , uozbiljite se . Nasem opstanku vreme istice polako ali sigurno , a mi sami sebi ne mozemo pomoci .
I ne pricajte mi o hriscanskim svetinjama koje za nas cuva Izrael od muslimana jer me religija ne interesuje uopste . Interesuje me samo opstanak mog naroda i suva teritorija jer je takvo vreme u kom se samo to ceni i ima vrednost .
Procitaj ovo kad nisi video.

Quote
Ја не знам које СРП и не разумијем шта желиш да кажеш?
Aj dobro, kad ne razumes.